جدیدترین‌ها

فوتبال آذری: برای بازی با استقلال سورپرایز داریم

اطلاعات موضوع

درباره موضوع در تاریخ, در دسته فوتبال ایران ایجاد شده و آغاز کننده آن Sadeghمی باشد و موضوع آن: آذری: برای بازی با استقلال سورپرایز داریم است. این موضوع تا کنون 41 بازدید کننده و, 0 پاسخ داشته و 1 بار پسندیده شده...
نام دسته فوتبال ایران
نام موضوع آذری: برای بازی با استقلال سورپرایز داریم
آغاز کننده موضوع Sadegh
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
پسندها
آخرین ارسال توسط Sadegh

Sadegh

مدیر بخش ورزش (فوتبال)
پرسنل مدیریت
مدیر سایت
2020/06/13
162
133
43
سعید آذری در خصوص اینکه گفته می‌شود دیدار فولاد خوزستان و استقلال قرار نیست در اهواز برگزار شود، اظهار داشت: ساعت پرواز استقلال به اهواز مشخص شده و این مواردی که می‌گویند دروغ است.

وی افزود: پس دادن اولین امتحان کرونایی سخت است. خداراشکر تیم ما شرایط خوبی دارد و تجهیزات برگزاری بازی هم تا دوشنبه آماده می‌شود. چمن ورزشگاه به خاطر گرمای اهواز کمی مشکل پیدا کرده بود که آن را ترمیم کردیم و آماده برگزاری بازی هستیم. البته تجهیزاتی برای برگزاری بازی داریم که سورپرایز است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره آخرین وضعیت بازگشت پاتوسی به ایران، تصریح کرد: ما روز گذشته (شنبه) برای پاتوسی بلیت پرواز امارات گرفتیم که به ایران سفر کند، اما این پرواز لغو شد. او به بازی با استقلال نمی‌رسد. در کل سفر بازیکنان آفریقایی به ایران سخت شده است. اینکه می‌گویند او قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ کرده صحت ندارد. گویا کسی پروتکل‌ها را نمی‌خواند. پاتوسی برای بازگشت به ایران تلاش کرد، اما محدودیت‌ پرواز‌های بین‌المللی باعث شده او تا الان نیاید.

آذری ادامه داد: همه می‌دانند که محدودیت‌های کرونایی شامل همه می‌شود. خبرنگاران و عکاسان که مجموعا ۱۰ نفر هستند باید پروتکل‌ها را به خوبی مطالعه کنند و امیدوارم در ورزشگاه شرمنده کسی نشویم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: توان فولاد مشخص است. نکونام زحمات زیادی کشیده و با انجام تمرین‌های گروهی تیم پیشرفت کرده است. ما نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا بازی پیروزمندانه‌ای داشته باشیم. در فوتبال متغیر‌ها و آسیب‌دیدگی‌هایی است که می‌تواند نتایج را تغییر دهد
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ali
بالا پایین