جدیدترین‌ها

هواداران استقلال حمله داور اسبق فوتبال به مجیدی!

اطلاعات موضوع

درباره موضوع در تاریخ, در دسته کلوپ هواداران استقلال ایجاد شده و آغاز کننده آن Sadeghمی باشد و موضوع آن: حمله داور اسبق فوتبال به مجیدی! است. این موضوع تا کنون 85 بازدید کننده و, 0 پاسخ داشته و 0 بار پسندیده شده...
نام دسته کلوپ هواداران استقلال
نام موضوع حمله داور اسبق فوتبال به مجیدی!
آغاز کننده موضوع Sadegh
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
پسندها
آخرین ارسال توسط Sadegh

Sadegh

مدیر بخش ورزش (فوتبال)
پرسنل مدیریت
مدیر سایت
2020/06/13
162
133
43
محسن قهرمانی که یکی از داوران جنجالی تاریخ لیگ برتر بوده، در مصاحبه با روزنامه شهروند خواهان برخورد سنگین با فرهاد مجیدی شده است
او صحبتهایش را با انتقاد از مجیدی به خاطر استفاده از عارف غلامی شروع کرده است:" آقای مجیدی، شمایی که این صحبت‌ها را علیه داور مطرح ‌می‌کنی، بازیکنی به نام عارف غلامی را جذب کردی و در ترکیب تیمت قرار دادی که به سادگی خطا می‌دهد و بعد از آن هم بی‌جهت اعتراض می‌کند. جالب این‌ است که یک بازیکن جوان‌تر می‌خواست مانع او شود، اما نتوانست و داور مجبور شد عارف غلامی را به خاطر اعتراض با کارت زرد دوم روبه‌رو کند. بازیکنی که پول حرفه‌ای می‌گیرد، چطور رفتار حرفه‌ای ندارد؟"

قهرمانی دلیل اعتراض شدید مجیدی به سیدعلی را پیدا کرده است:" او به خاطر کمبودهای تیمش نتوانسته نتیجه بگیرد و حرف‌هایی از روی فشار زده است که باید ثابت شود."
قهرمانی در ادامه صحبتهایش خواهان برخورد کمیته انضباطی با مجیدی شده است:" کمیته انضباطی و کمیته اخلاق باید به این اتفاقات ورود کنند و اگر ادعایی که مطرح شده است، وجود خارجی ندارد، فردی که این صحبت‌ها را مطرح کرده است،‌ باید محروم شود. مگر بزرگ‌ترین بازیکنان و مربیان دنیا به خاطر بی‌احترامی به داور محروم نمی‌شوند؟ یادم می‌آید رونالدو دو ‌سال قبل که در رئال بازی می‌کرد، فقط برای داور دست زد و پنج جلسه محروم شد. مگر شما از زیدان بزرگ‌تر هستید که به خاطر یک اعتراض سه جلسه محروم می‌شود؟
 
بالا پایین