هواداران پرسپولیس خلعتبری: حق پرسپولیس با ۱۰ امتیاز اختلاف قهرمانی است

اطلاعات موضوع

درباره موضوع در تاریخ, در دسته کلوپ هواداران پرسپولیس ایجاد شده و آغاز کننده آن Sadeghمی باشد و موضوع آن: خلعتبری: حق پرسپولیس با ۱۰ امتیاز اختلاف قهرمانی است است. این موضوع تا کنون 64 بازدید کننده و, 0 پاسخ داشته و 0 بار پسندیده شده...
نام دسته کلوپ هواداران پرسپولیس
نام موضوع خلعتبری: حق پرسپولیس با ۱۰ امتیاز اختلاف قهرمانی است
آغاز کننده موضوع Sadegh
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها 64
پسندها
آخرین ارسال توسط Sadegh

Sadegh

مدیر بخش ورزش (فوتبال)
پرسنل مدیریت
مدیر انجمن
2020-06-13
162
134
43
لطفا گزینه ورود یا ثبت‌نام را انتخاب کنید تا پیوندها برای شما قابل نمایش شوندperson_outline


searchخلعتبری: حق پرسپولیس با ۱۰ امتیاز اختلاف قهرمانی است
22 دقیقه پیش

824remove_red_eye
26comment
فوتبالیدسترسی سریع و آسان با نصب وبسایت فوتبالیاضافه کردن به صفحه اصلی
خبرگزاری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال شهر خودرو گفت: اگر قرار باشد قهرمان را مشخص کنند، حق
لطفا گزینه ورود یا ثبت‌نام را انتخاب کنید تا پیوندها برای شما قابل نمایش شوند
با ۱۰ امتیاز اختلاف قهرمانی است.
به گزارش فوتبالی، محمدرضا خلعتبری هافبک تیم فوتبال شهر خودرو پیش از بازی دوستانه تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: از روزی که تمرینات شروع شده است، همراه تیم هستم و خدا را شکر شرایط خوبی داریم.
خبر مرتبط
لطفا گزینه ورود یا ثبت‌نام را انتخاب کنید تا پیوندها برای شما قابل نمایش شوند


وی در پاسخ به این سؤال که چرا در ترکیب شهر خودرو در بازی دوستانه مقابل پرسپولیس حضور ندارد، تصریح کرد: به تشخیص سرمربی تیم در ترکیب نیستم. آقای سرآسیایی صلاح را در این دیدند که در ترکیب نباشم. خیلی سال است که در فوتبال هستم و ان‌شاءالله یکی دو سال دیگر قرارداد دارم و بعد از آن را ببینیم خدا چه می‌خواهد.
هافبک تیم فوتبال شهر خودرو در پاسخ به این سؤال که برگزاری مسابقات با شیوع کرونا چگونه است، خاطرنشان کرد: شرایط که سخت است و وقتی مصدومیت‌های بازیکنان جوان را می‌بینیم ناراحت می‌شویم. ان‌شاءالله شرایط بدنی بازیکنان بهتر شود تا این مصدومیت‌ها را نداشته باشیم.
خلعتبری درباره اینکه یکسری مخالف برگزاری مسابقات هستند تا از قهرمانی پرسپولیس جلوگیری کنند، گفت: اوایل می‌گفتند که تیم‌های خصوصی مخالف هستند تا پول بازیکنان را ندهند. شرایط تیم ما الان طوری است که بازیکنان 70 تا 80 درصد پول‌شان را گرفتند. من خودم می‌گویم که در این شرایط برگزاری مسابقات خطرناک است. من با شهر خودرو قرارداد دارم و وظیفه‌ام این است که هر کاری بگویند انجام بدهم. من دوست ندارم برای هیچ بازیکن و هوادار یا خبرنگاری اتفاقی بیفتد، ان‌شاءالله هر اتفاقی که می‌افتد به خیر و صلاح فوتبال باشد.
وی ادامه داد: اگر قرار باشد قهرمان را اعلام کنند، حق پرسپولیس با 10 امتیاز اختلاف قهرمانی است و نمی‌توانیم بگوییم تیم ششم جدول قهرمان شود. ما خودمان هم دوست داریم بازی‌ها برگزار شود، چون با یک برد می‌توانیم سهمیه‌مان را قطعی کنیم. ولی مهمتر از همه چیز سلامتی مردم و هواداران است. به نظر من تصمیمی باید گرفته شود که عاقلانه باشد و به ضرر کسی نباشد
 
بالا پایین