جدیدترین‌ها

موبایل و تبلت در جعبه آیفون ۱۲ آداپتور و هندزفری نیست

اطلاعات موضوع

درباره موضوع در تاریخ, در دسته ios ایجاد شده و آغاز کننده آن PracticalSoftمی باشد و موضوع آن: در جعبه آیفون ۱۲ آداپتور و هندزفری نیست است. این موضوع تا کنون 105 بازدید کننده و, 0 پاسخ داشته و 0 بار پسندیده شده...
نام دسته ios
نام موضوع در جعبه آیفون ۱۲ آداپتور و هندزفری نیست
آغاز کننده موضوع PracticalSoft
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
پسندها
آخرین ارسال توسط PracticalSoft

PracticalSoft

پرسنل مدیریت
مدیر کل انجمن
2020/06/06
3,343
1
205
63
در جعبه آیفون ۱۲ آداپتور و هندزفری نیست
ifon12.jpg

گزارش‌های منتشر شده روز گذشته حاکی از آن بود که شرکت اپل تصمیم دارد تا در جعبه آیفون 12 آداپتور و هندزفری را حذف کند. حال این شایعه توسط برخی از تحلیلگران قابل اعتماد تائید شده است.

موسسه مالی Barclays روز گذشته شایعه مربوط به حذف آداپتور و هندزفری از آیفون 12 را مطرح کرده بود.


انتشار دهنده این شایعه با استناد بر اینکه شرکت اپل حجم سفارش تولید آداپتور و هندزفری ها را در آستانه آماده سازی آیفون 12 افزایش نداده، اعلام کرده که این شرکت تصمیم دارد تا این محصولات جانبی را از جعبه آیفون‌های بعدی حذف کند.

موسسه Barclays همچنین اعلام کرده بود که در جعبهآیفون 12 در کنار خود گوشی فقط یک کابل USB-C به لایتنینگ آماده عرضه شده است.

اما حالا مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس محصولات اپل که به بسیاری از پیش بینی‌های گذشته‌اش به حقیقت پیوسته‌اند، اعلام کرده که شرکت اپل مشخصاً تصمیم به حذف تمامی لوازم جانبی به غیر از کابل USB-C از بسته بندی آیفون‌های آیند دارد.

وی در توضیحات خود اضافه کرده که هندزفری لایتنینگ اپل که با عنوان EarPods نیز فروخته می‌شود، قرار است از جعبه تمامی آیفون‌های مدل 2020 حذف شود. بر این اساس بسته بندی آیفون SE 2 نیز در آینده نزدیک تحت تأثیر این مسئله قرار خواهد گرفت و کاربران باید تمامی لوازم جانبی را به صورت جداگانه خریداری کنند.
 
بالا پایین