سیم ها (کواکسیال)

اطلاعات موضوع

درباره موضوع در تاریخ, در دسته برق ساختمان ایجاد شده و آغاز کننده آن Aliمی باشد و موضوع آن: سیم ها (کواکسیال) است. این موضوع تا کنون 19 بازدید کننده و, 0 پاسخ داشته و 0 بار پسندیده شده...
نام دسته برق ساختمان
نام موضوع سیم ها (کواکسیال)
آغاز کننده موضوع Ali
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
پسندها
آخرین ارسال توسط Ali

Ali

کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-07
ارسالی‌ها
96
پسندها
36
امتیازها
18
مدال‌ها
4
سن
30
محل سکونت
اصفهان
  • نویسنده موضوع
  • کاربر سایت
  • #1
سیم ها (کواکسیال)
کابل کواکسیال
از این کابل اصولا برای تلویزیون ، ماهواره و مودم های کابلی (در برخی از کشورهای دنیا نظیر امریکا سالیان متمادی است که مردم از تلویزیون های کابلی استفاده می نمایند. تنوع شبکه های تلویزیونی و کیفیت تصاویر از مهمترین دلایل گرایش مردم به تلویزیون های کابلی است .

مشترکین تلویزیون های کابلی دارای یک گزینه مناسب جهت اتصال به اینترنت می باشند : مودم های کابلی . مودم های کابلی با تکنولوژی DSL رقابت می نمایند.) استفاده می شود. سه کابل کواکسیال با هم می توانند برای کار به صورت تکی و مرکب سازگار شوند.

از این کابل می توان برای دوربین های امنیتی و یا برای صدای دیجیتال نیز استفاده نمود. همچنین می توان بوسیله آن خروجی ماهواره یا ویدئو را بین اتاق ها به اشتراک گذاشت. کابل کواکسیال دو نوع دارد: RG-59 و RG-6 از آنجایی که همه چیز در حال تبدیل شدن به دیجیتال هستند ، باید تنها از کابل RG-6 که دارای کیفیت بالاتری می باشد ، استفاده کرد. برای فواصل طولانی ، می توان از کابل Quad-shield ( چهار لایه) برای هدر رفت کمتر سیگنال استفاده نمود.
 
نام موضوع : سیم ها (کواکسیال) | دسته : برق ساختمان
بالا