مرامنامه (قوانین و مقررات)

اطلاعات موضوع

درباره موضوع در تاریخ, در دسته قوانین و مقررات ایجاد شده و آغاز کننده آن practicalsoftمی باشد و موضوع آن: مرامنامه (قوانین و مقررات) است. این موضوع تا کنون 1,384 بازدید کننده و, 3 پاسخ داشته و 2 بار پسندیده شده...
نام دسته قوانین و مقررات
نام موضوع مرامنامه (قوانین و مقررات)
آغاز کننده موضوع practicalsoft
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
پسندها
آخرین ارسال توسط PracticalSoft
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

practicalsoft

پرسنل مدیریت
مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 6, 2020
نوشته‌ها
11,327
پسندها
3,939
مدال‌ها
12
قوانین و مقررات

images.png
کاربران گرامی‌ لطفا موارد زیر را با دقت مطالعه فرمائید تا با شرایط عضویت و همراهی در انجمن بیشتر آشنا شوید.


مهمترین قسمت:

تمامی فعالیت‌های این انجمن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.قوانین مرتبط با فعالیت رایانه ای جمهوری اسلامی ایران:قوانین و جرایم رایانه ای

فهرست مصادیق محتوای مجرمانه

قانون تجارت الکترونیکی

قانون سمعی و بصری ادامه

قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای
 

practicalsoft

پرسنل مدیریت
مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 6, 2020
نوشته‌ها
11,327
پسندها
3,939
مدال‌ها
12
1. استفاده از کلمات یا تصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...) همچنین در نوشته ها و تاپیکها تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

تبصره: استفاده از کلماتی که به نحوی با اسامی مدیران و ادمینهای سایت مشابهت داشته باشد یا کاربران را گمراه کند، مجاز نیست.


2. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت هر دو اکانت محدود یا حذف خواهد شد.


3. هر مطلب صرفا بيانگر نظر و عقيده نويسنده آن است و بيانگر نظر و عقيده مسئولان و مدیران انجمن ما و يا تفکر حاکم بر اين انجمن نيست. بديهی است مسئوليت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نويسنده آنهاست.


4. احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند فروم است.


5. انتخاب عناوین مناسب برای بحث ها و تاپیکها، نوشتن مطالب به فارسی و درج لینک مرجع در هنگام نقل قول از سایت دیگر، شروع بحث (تاپیک) در بخش (فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکهای مشابه، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین هر تاپیک را فقط در یک فروم (مناسب موضوع تاپیک) بنویسید.


6. بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) ، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.


7. بحث در مورد راه های عبور از فیلتر، نرم افزارها ، معرفی سایتهای فیلتر شده و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.


8. منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از فروم حل کنید. انجمن آموزشی ما در بخشهای مختلف اجازه مطرح کردن اتهامات نادرستی که مستقیما نام افراد یا شرکتها را تحت تاثیر قرار می دهد (حتی به جهت روشن کردن اذهان و در هر موضوع که باشد) نمی دهد.

9. نوشتن مطالب تبلیغاتی و تجاری و تبادل ای دی شماره تلفن و ایمیل خلاف مقررات (خرید و فروش دوستانه بین کاربران) فقط بخشهایی که انجمن در نظر خواهد گرفت مجاز است. و قوانین آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

10. مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده بوده و این مجموعه در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن و ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید.

11. طبق قوانین مالکیت مادی و معنوی نرم افزارهای دارای حق کپی رایت، معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با Warez بمعنای عام آن (نرم افزارهای کرک شده) و به هرشکل در انجمنها ممنوع است.

12. امضای کاربران باید مطابق قوانین مطرح شده در مورد امضا باشد. امضاهای نا مناسب بدون اطلاع قبلی حذف می شوند.


13. بخشهای غیر فنی فروم، به منظور افزایش روحیه دوستی و صمیمیت بین کاربران، همچنین بحث و تبادل نظر پیرامون مباحث غیر فنی و عمومی در نظر گرفته شده است. ضمن توجه به بند 6 این مرامنامه ارسال تاپیک فقط در صورت همخوانی با موضوع آن بخش و رعایت قوانین مربوط به هر بخش مجاز است. قبل از فعالیت در هر بخش، قوانین آن را که مدیران در ابتدای آن بخش تعریف کرده اند مطالعه کنید.


14. تخطی از هر یک از موارد فوق برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و دسترسی متخلفان بدون اطلاع قبلی محدود خواهد شد. کاربران در صورت مشاهده نقض هر یک از قوانین فوق، می توانند از دکمه "گزارش تخلف" که زیر نوشته هر نفر آمده استفاده کنند.


15. فایلها و مطالب ارسالی به بخش عمومی و ویژه انجمن (به غیر از فایلهای فروشگاه که قوانین خود را دارند)بعد از ارسال متعلق و در اختیار انجمن خواهد بود و کاربر حق و حقوقی در مورد آن ندارد حق حذف یا انتقال یا استفاده یک فایل نوشته یا تاپیک، بدون دلیل و اطلاع قبلی برای ادمین و مدیران این مجموعه محفوظ است. که البته در صورت تمایل، می توانند در آن مورد توضیح یا اخطار دهند.

- رعایت قوانین فوق برای کلیه کاربرانی که ثبت نام می کنند الزامی است.

- در صورت تغییر در این مرامنامه، از طریق بخش اطلاعیه های فروم به اطلاع کاربران محترم خواهد رسید.
 

practicalsoft

پرسنل مدیریت
مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 6, 2020
نوشته‌ها
11,327
پسندها
3,939
مدال‌ها
12
قوانین تکمیلی

1. قوانین نام کاربری

1.1 تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند.
1.2 استفاده از آدرس سایت به صورت yoursite.ir ویا شماره موبایل به عنوان نام کاربری ممنوع می باشد و در صورت مشاهده مسدود خواهد شد.
1.3 حتی المقدور نام كاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید. تغییرنام کاربران به فارسی انجام نخواهد شد.
1.4 فعالیت در انجمن تنها با یک نام کاربری مجاز می باشد. در صورت مشاهده کاربر با چند نام کاربری دسترسی کلیه نام های کاربری به انجمن مسدود خواهد شد.

2. قوانین ارسال پست و تاپیک

2.1 قبل از طرح پرسش ، درخواست کمک و یا هر درخواست دیگری ، ابتدا از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید، ایجاد کنندگان سوالات و درخواست های تکراری اخطار دریافت کرده و در صورت تکرار اخراج خواهند شد.
2.2 به منظور جلوگیری از تکراری شدن تاپیک هاو فایلها و آپلود مجدد آن‌ها قبل از ارسال تاپیک از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.
2.3 کاربران انجمن می بایست در هنگام ارسال پست و پیام از کلمات مناسب استفاده نمایند و هر گونه توهین ، بی احترامی ، تمسخر و ایجاد دلسردی در متن ارسال شده توسط کاربر ممنوع می باشد.
2.4 تاپیک ها باید در تالارهای مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان تالار را بخوانید.
2.5 برای تاپیک ها از عنوان مناسب استفاده کنید. عنوان هایی که شامل کلماتی مثل " ضروری " فوری " کمک " باشند حذف خواهند شد.
2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه لایک استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند.
2.7 در صورت ارسال اسپم ، پاسخ های نامربوط و راه حل های ناکارامد و اظهار نظر در رابطه با موضوع نامربوط ( در موضوعات پرسش و پاسخ ) پست کاربر بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.
2.8 بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 24 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.
2.9 تمامی کدها ، خطاها و ارورها باید در تگ های PHP , CODE و یا HTML قرار گیرند.
2.10 تمامی تصاویر باید طبق قانون انجمن الصاق و پست های حاوی تصویر از سایت های دیگر حذف خواهند شد.
2.11 در پست ها از فونت بزرگ و رنگ های زننده استفاده نکنید.
2.12 تبادل لینک ، بنر و ... در سایت ممنوع است تاپیک های مربوط به تبادل لینک ، بنر و ... حذف خواهند شد.
2.13 پست ها یا تاپیک های شامل gmail ID و شماره تماس ، بدون اطلاع قبلی حذف میشوند ، در صورت تکرار کاربر خاطی یک هفته بن خواهد شد .
2.14 پست ها و یا تاپیک های حاوی قیمت گذاری وخرید وفروش و ... ممنوع می باشند. در صورت مشاهده تاپیک های مورد نظر بدون اطلاع قبلی حذف می شوند و در صورت تکرار کاربر خاطی یک هفته بن خواهد شد.

3. قوانین فایل های پیوست
3.1 قرار دادن پسورد سایت های دیگر برای فایل های پیوست ممنوع است، تنها پسورد مجاز www.practicalsoft.ir می باشد.
3.2 از پیوست کردن فایل های مخرب - ویروس ها - مطالب غیر مرتبط با انجمن جدا خودداری فرمایید.
3.3 مسئولیت کلیه فایل های پیوست شده توسط کاربر و محتوای آن بر عهده وی می باشد.
3.4شما برای دانلود فایلها به موارد ذیل نیاز دارید:
(1) یک یا چند ارسال مفید (این ارسال یا ارسالها میتواند هر مطلب مفیدی در رابطه با موضوعات موجود در بخشهای مختلف انجمن باشد)
(2) لایک فایلی که می خواهید دانلود کنید در قسمت نمای کلی
برای مشاهده قوانین به روز (ممکن است تعداد ارسال و یا پاسخ به موضوع برای دانلود تغییر کند)دانلود و آموزش دانلود فایلها از انجمن به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
3.5انجمن تمام تلاش خود را برای نگهداری از محتوا و فایلهای ذخیره شده در سرور داخلی و خارجی خواهد کرد ولی در صورتی که هر یک از محتوا ها و یا فایلها بدلیلی حذف شود و غیر قابل برکشت باشد مسئولیت آن به عهده انجمن کاربردی نمیباشد.
4. قوانین پیام خصوصی و کاربری
4.1 ارسال هرز نامه ها و پیام های تبلیغاتی به هر شکل ممنوع می باشد.
4.2 پشتیبانی برای اعضای انجمن فقط در انجمن انجام میشود، از مطرح کردن مشکلات خود در پیام خصوصی و کاربری کاربران و مدیران خودداری کنید.
4.3 تاپیک ها به ترتیب جواب داده خواهند شد ، از ارسال لینک تاپیک خود به مدیران در پیام خصوصی و کاربری برای سریعتر پاسخ گرفتن جدا خودداری کنید.
4.4 ارسال هرگونه شماره تماس -مطالب مرتبط با خرید و فروش - ویا ای دی ارتباطی بدون هماهنگی با مدیر کل ممنوع است و پیامهایی با این مضمون به صورت هوشمند و اتوماتیک حذف خواهند شد وبا کاربر خاطی برخورد خواهد شد

5. قوانین امضا
5.1 قرار دادن ID - شماره تماس و ... در امضا ممنوع می باشد.
5.2 قرار دادن نوشته با فونت بزرگ که باعث به هم ریختگی شاکله انجمن باشد ممنوع می باشد.
5.3 عکس های با حجم و سایز بالا صفحات را سنگین و حقوق کاربران را ضایع میکند. استفاده از این موارد ممنوع می باشد.
5.4 قرار دادن بنر در امضا ممنوع بوده و با کاربر خاطی (بین 1 تا 7 روز محرومیت) و در صورت تکرار بن دائمی، برخورد خواهد شد. (به استثتاء مدیران ارشد)
5.5 امکان قرار دادن بیش از یک لینک یا بیش از یک عکس در امضا وجود ندارد.
5.6 امضاهای خلاف قوانین بدون اخطار قبلی حذف خواهند شد و با کاربر بسته به صلاحدید برخورد خواهد شد.

6. قوانین عمومی
6.1 انجمن کاربردی (گروه آموزشی الغدیر) با هیچ مرجع و انجمن مشابه مشکلی ندارد . همواره تلاش ما برقراری ارتباط مثبت با مراجع دیگر بوده و تا حد امکان سعی شده تا دشمنی بین سایت ها اتفاق نیفتد. کاربران نباید از هیچ سایتی در انجمن های پشتیبانی زنفورو انتقاد کنند و موظفند مساله را با مدیریت کل سایت مقابل مطرح کنند .
6.2 انجمن کاربردی (گروه آموزشی الغدیر) تابع قوانین کپی رایت داخلی است، هرگونه تاپیک درخواست فایلها یا آموزشهای اختصاصی سایت های ایرانی ممنوع می باشد.
6.3 از مطرح کردن مطالب خلاف قوانین جمهوری اسلامی و مطالبی که جزء جرائم رایانه ای محسوب میشوند جدا خودداری کنید ( راه های دور زدن ف ی ل ت رینگ سوال در رابطه با وی پی ان ، قرار دادن اطلاعیه ف ی ل تر شدن سایت ها و این گونه موارد جزء جرائم رایانه ای محسوب میشوند.)
6.4 مباحث مربوط به هک (از دید منفی) و مسائلي که باعث آزار و اذيت ديگران شود اکيداً در انجمن کاربردی (گروه آموزشی الغدیر) ممنوع مي باشد. فقط موارد مثبت مانند آموزش موارد امنيتي سيستم و مقابله با هكرها که براي کاربران مفيد واقع شود، مجاز است .
6.5 بحث در مورد هک شدن سايت ها و گذاشتن اطلاعيه هک شدن سايت ها ممنوع است.
6.6 تبلیغات فقط و فقط در صورت هماهنگی با ادمین مجاز است.
6.7 تبلیغ برای جذب مدیر و کاربر در تمام قسمت ها ممنوع می باشد.
6.8 معرفی سایت های سودجو و کلاه بردار در انجمن ممنوع می باشد و تاپیک هایی که در رابطه با اینگونه مسائل باشد حذف خواهند شد !
6.9 بحث ها و منازعات و مشکلات شخصی خود را در بیرون از انجمن حل کنید.
6.10 تبادل اطلاعات شخص ممنوع وهر شخص برای انجام کاری اطلاعات خود را به یکی از کاربران انجمن بدهد و مشکلی برای وی پیش آید و موجب اختلاف شود انجمن کاربردی (گروه آموزشی الغدیر) هیچ مسئولیتی در قبال این اختلافات ندارد.
6.11 در صورت ملاحظه هرگونه مسايل خلاف قوانين انجمن از يک کاربر در صورت تمايل آدرس تاپيک را براي مديران انجمن ارسال نمائيد تا سريعا به موضوع رسيدگي شود !
6.10 چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران سایت است. کاربران میتوانند توسط گزارش پست خلاف و پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیران در میان بگذارند.

7- قوانین مربوط به اعضای ویژه

7.1 اعضای ویژه حق به اشتراک گذاری فایلها و محتوای دیگر این بخش را چه در بخش عمومی انجمن کاربردی (گروه آموزشی الغدیر) و چه در مکان های دیگر در اینترنت ندارند ، پخش محتوای ویژه در اینترنت پیگیرد قانونی خواهد داشت .

7.2اعضای ویژه نیز مانند باقی اعضا و مدیران میبایست به دیگران احترام بگذارند ، چنانچه مشاهده شود فرد ویژه ای به دلیل پرداخت هزینه خود را از دیگران بالاتر دیده و کوچکترین توهینی چه به مدیران و چه اعضا نماید ، اکانت وی بلافاصله غیر فعال خواهد شد .

7.3 قوانینی در جهت رعایت کردن در دوران فعال بودن اکانت ویژه وضع شده اند که در همان بخش و قابل مشاهده برای اعضای ویژه میباشند ، کل اعضای ویژه موظف هستند این قوانین را مطالعه نمایند .

7.4 اعضای عادی حق درخواست پابلیک عمومی محتوای بخش ویژه را ندارند ، چنین درخواست هایی بدون تذکر قبلی بسته/حذف خواهند شد و در صورت تکرار عواقبی در پی خواهد داشت .

7.5 نسبت به محتوایی که در بخش ویژه قرار میگیرد ( فایلها وآموزشها و ... ) مبلغی که جهت عضویت ویژه دریافت میشود بسیار ناچیز میباشد ، بنابر این هرگونه درخواست تخفیف و اشتراک رایگان ممنوع بوده و رسیدگی نخواهد شد ، اعضای ویژه نیز میبایست قبل از انتقادات خود به محتوایی که از بخش ویژه دریافت کرده اند توجه کنند همچنین اعضای محترم هنگام خرید اشتراک به این نکته دقت داشته باشند که هزینه اشتراک بابت محتوایست که در همان زمان در انجمن موجود میباشد و نه خدمات و پشتیبانی وپرسش وپاسخ و بروزرسانی ها و فایلهای فروشگاه .

7.6 سایت هایی که به صورت غیر قانونی از محتویات موجود در بخش ویژه انجمن کاربردی (گروه آموزشی الغدیر) استفاده می نمایند، علاوه بر بسته شدن دسترسی ادمین سایت مذکور از انجمن ، دسترسی فردی که محتویات و ... را در اختیار دیگری قرار داده است نیز بسته خواهد شد .

7.7 فایلهای موجود در بخش ویژه بیشتر توسط کاربران همین انجمن از دیگر منابع گرد آوری و در این انجمن تجمیع شده و طراحی شده توسط این انجمن نمی باشند قبل از ارتقاء عضویت به این نکته توجه بفرمایید که این انجمن پاسخگوی مشکلات احتمالی آنها نیست ولی چنانچه کسی اطلاعاتی در مورد رفع مشکل یا بهینه سازی آن داشته باشد در اختیار شما خواهد گذاشت . هزینه عضویت صرفا جهت پایدار ماندن انجمن میباشد و نه فروش فایلهای بخش ویژه

موارد بعد متعاقبا اعلام خواهد شد
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

practicalsoft

پرسنل مدیریت
مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 6, 2020
نوشته‌ها
11,327
پسندها
3,939
مدال‌ها
12
قوانین و مقررات مرتبط با فروشگاهکاربر گرامی پیش از استفاده از خدمات فروشگاه انجمن چه محتوی دیجیتال و چه کالای فیزیکی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی انجمن به دقت ملاحظه فرمایید :

ورود کاربران به انجمن کاربردی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر میباشد

قانون اول :

کلیه اصول و رویه‏‌های انجمن کاربردی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویسها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قانون دوم :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اقدام کند.

قانون سوم :

محصولات ارایه شده در این انجمن، گاها توسط خود انجمن یا تولید کنندگان کالا یا محتوی داخلی طراحی و تولید شده . لوازم جانبی نیز از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با انجمن همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این انجمن، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.
- فقط مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصولات تولید شده این انجمن بر عهده انجمن کاربردی است.
- در شرایط خاص ، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و انجمن کاربردی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

قانون چهارم :

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. انجمن کاربردی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش‌‏ می‌‏دهد.

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در انجمن کاربردی به وسیله ارسال کد سفارش از طریق انجمن(ناحیه کاربری) ویا ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
انجمن کاربردی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در انبار انجمن به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش، حق لغو کردن آن سفارش برای انجمن کاربردی محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده در اولین فرصت ممکن به حساب مشتری واریز خواهد شد.
- انجمن کاربردی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای انجمن کاربردی محفوظ است.

- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در انجمن , حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای انجمن کاربردی محفوظ است. انجمن کاربردی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت , می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، انجمن کاربردی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

قانوم پنجم :

انجمن کاربردی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و نیز متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات انجمن ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط انجمن کاربردی جزئی از اموال انجمن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار انجمن کاربردی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای انجمن کاربردی محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط انجمن کاربردی و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار انجمن است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات انجمن و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای انجمن کاربردی محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات این انجمن ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی انجمن یعنیانجمن کاربردی (گروه آموزشی الغدیر) است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه و تلفن از طرف آدرس‏‌ها و تلفنهای رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. انجمن ما هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از آدرسهای مذکور و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

قانون ششم :

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات انجمن کاربردی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به انجمن ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که انجمن کاربردی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های انجمن از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد انجمن برای اعضای خودایمیل ارسال نماید.
توجه داشته باشید که webmaster@practicalsoft.ir فعلا تنها راه ارتباطی ما است که از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود ایمیل ارسال می‌کند. ویا وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه انجمن را به اطلاع کاربران می‌رساند و امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. و شما باید در انجمن و از طریق پیام خصوصی با ما در ارتباط باشید
بنابراین ارسال هرگونه پیام یا پیامک و .....تحت عنوان انجمن کاربردی ، با هر آدرس و شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام انجمن کاربردی است و در صورت دریافت چنین پیامهایی ، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ما اطلاع دهید.

هزینه حمل و نقل:

هزینه ای که به صورت اتوماتیک و پیشفرض به خرید شما تعلق میگیرد کف هزینه اعلامی توسط شرکتهای حمل و نقل فعلی (پست و پیک موتوری فعلا در شهر اصفهان)میباشد و هزینه قطعی آن نیست لذا در هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید که پرداخت مابقی هزینه به حامل سفارش با مشتری محترم میباشد

خسارت در هنگام حمل و نقل


انجمن همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر موجود در انجمن هنگام ثبت سفارش به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل میباشد.
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SONIC
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا