مشخصات وردپرس

اطلاعات موضوع

درباره موضوع در تاریخ, در دسته معرفی زبانهای برنامه نویسی ایجاد شده و آغاز کننده آن Mahoorمی باشد و موضوع آن: مشخصات وردپرس است. این موضوع تا کنون 232 بازدید کننده و, 2 پاسخ داشته و 1 بار پسندیده شده...
نام دسته معرفی زبانهای برنامه نویسی
نام موضوع مشخصات وردپرس
آغاز کننده موضوع Mahoor
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها 232
پسندها
آخرین ارسال توسط Mahoor

Mahoor

مدیر تالار مدرسه
پرسنل مدیریت
مدیر انجمن
2020-06-10
133
114
43
🌏 مشخصات وردپرس

⬅️نصب محلی
⬅️هسته قابل حمل
⬅️پشتیبانی از ساعت محلی
⬅️قابلیت gzip
⬅️سطح دسترسی
⬅️مشخصات کاربران
⬅️پویا بودن و انعطاف‌پذیری بالا
⬅️دارای کتابخانه پلاگین‌های وردپرس (رایگان)
⬅️دارای کتابخانه قالب‌های وردپرس (رایگان)
⬅️ وردپرس شبکه (جهت راه اندازی سیستم وبلاگ‌دهی با وردپرس)
⬅️فهرست‌های آبشاری و کرکره‌ای
⬅️شخصی‌سازی قالب‌ها، ابزارک‌ها از پنل مدیریت
⬅️ارسال و مدیریت دیدگاه
⬅️راه‌اندازی تالار گفتگو
⬅️راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی
⬅️فروشگاه فایل
⬅️امکان استفاده از قالب‌های بسیار زیبا، که پوسته‌های تجاری که پولی هستند، بسیار عالی اند
⬅️امکان استفاده از وبسایت‌های شبکه ای با وردپرس شبکه
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Aseman
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
  • #2

Mahoor

مدیر تالار مدرسه
پرسنل مدیریت
مدیر انجمن
2020-06-10
133
114
43
🔺 ادامه مزایای #وردپرس

✔ سئو عالی: وردپرس به صورت استاندارد کدنویسی شده‌است تا سئو سایت شما را هر چه بیشتر بهبود ببخشد تا در نتایج گوگل بهترین جایگاه را داشته باشید. البته سئو فقط به سیستم مدیریت محتوای انتخابی شما محدود نمی‌شود و موارد زیاد دیگری نیز در این بخش سهیم هستند. وردپرس به خودی خود موارد محدودی از سئو را دربردارد و می‌توان با استفاده از پلاگین‌های متعددی از جمله yoast seo و All in One SEO تا حد زیادی به رتبه وب سایت کمک کرد.

🔰 بروزرسانی رایگان: وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای کاملاً رایگان است و در به روزرسانی و رفع مشکلات احتمالی فعال است. شما می‌توانید تمام این به روز رسانی‌ها را به صورت رایگان دریافت و نصب کنید

🔰 امنیت: وردپرس از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. اما به دلیل اینکه امنیت یک مسئله نسبی است و هیچ وقت صد در صد نخواهد بود، وردپرس هر روز مشکلات وردپرس را بررسی می‌کند و در به روز رسانی‌ها رفع می‌کند. علاوه بر تیم وردپرس، برنامه‌نویس‌های زیادی در جهان هستند که روی امنیت وردپرس کار می‌کنند. علاوه بر اینکه وردپرس به خودی خود تا حد زیادی ایمن است، افزونه‌هایی برای ایمن تر کردن سایت نیز وجود دارد تا سایت خود را امن تر کنید. اولین قدم برای افزایش امنیت وردپرس، تغییر آدرس ورود به پنل مدیریت آن می‌باشد.

🔰 انعطاف‌پذیری وردپرس: میتوان وردپرس را برای کاربری دلخواه خود ویرایش کرد. همچنین دارای هزاران افزونه وردپرس است که از طریق آن‌ها می‌توان انواع امکانات را به سایت خود اضافه کرد.
 
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
  • #3

Mahoor

مدیر تالار مدرسه
پرسنل مدیریت
مدیر انجمن
2020-06-10
133
114
43
✔ کاهش هزینه: علاوه بر راه اندازی کم هزینه سایت، دیگر نیازی نیست که برای هر تغییری که می‌خواهید در سایت انجام دهید، به شرکت طراح سایت خود مراجعه کنید. وردپرس این امکان را به شما می‌دهد که هر زمان خواستید، تغییرات خود را درون سایت ایجاد کنید، مطالب جدید در سایت منتشر کنید، کاربران خود را مدیریت کنید، به نظرات رسیدگی کنید و ….


✔ ظاهر زیبا: هزاران قالب مخصوص وردپرس وجود دارد که میتوان انتخاب کرد و روی سایت پیاده‌سازی کرد. اما وردپرس امکان اینکه قالب سفارشی خود را طراحی و استفاده کنید را نیز دارد.

✔ مدیریت آسان: می‌توان سایت خود را در هر جا که هستید، چه با کامپیوتر و چه با موبایل، مدیریت کنید و نیازی به هیچ گونه برنامه جانبی ندارید.

➕ ارتباط با شبکه‌های اجتماعی: وردپرس و افزونه‌های جانبی آن به شما این امکان را می‌دهند که به صورت خودکار سایت خود را به شبکه‌های اجتماعی بزرگ مانند توییتر، فیسبوک و یوتیوب متصل کرده و مشتریان خود را از تغییرات سایت خود باخبر سازید.
 
بالا پایین