جدیدترین‌ها

فوتبال مصاحبه ای جنجالی ستاره بارسلونا

اطلاعات موضوع

درباره موضوع در تاریخ, در دسته فوتبال خارجی ایجاد شده و آغاز کننده آن Sadeghمی باشد و موضوع آن: مصاحبه ای جنجالی ستاره بارسلونا است. این موضوع تا کنون 41 بازدید کننده و, 0 پاسخ داشته و 0 بار پسندیده شده...
نام دسته فوتبال خارجی
نام موضوع مصاحبه ای جنجالی ستاره بارسلونا
آغاز کننده موضوع Sadegh
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
پسندها
آخرین ارسال توسط Sadegh

Sadegh

مدیر بخش ورزش (فوتبال)
پرسنل مدیریت
مدیر سایت
2020/06/13
162
133
43
بارسلونا دیشب در دیداری مهم و تعیین کننده در خانه سویا با تساوی بدون گل متوقف شد تا دو امتیاز حساس را در کورس قهرمانی برابر رئال مادرید از دست بدهد. اما جرارد پیکه در پایان بازی در مصاحبه ای جنجالی مدعی شد در چنین شرایطی کسب عنوان قهرمانی برای تیمش دشوار است.
تفسیرها حاکی از آن است که صحبت های مدافع بارسا ربطی به شرایط فنی تیمش نداشته و او در واقع اذعان داشت که شرایط داوری ها به سود رئال مادرید است و بدین ترتیب بارسلونا شانس زیادی برای قهرمانی ندارد. نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد کمیته انضباطی فوتبال اسپانیا صحبت های جرارد پیکه را بررسی کرده و حتی او را محروم کند.
البته خبر خوب برای این بازیکن این است که احتمالا روند بررسی پرونده طول می کشد و ممکن است در بازی های ابتدایی فصل بعد محرومیت احتمالی جرارد پیکه اعمال شود. جالب اینجاست زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید نیز مانند دیگر اعضای این باشگاه واکنشی به مصاحبه جنجالی جرارد پیکه نداشت و تنها مدعی شد هر بازیکنی می تواند نسبت به شرایط گله مند باشد.
 
بالا پایین