ویژه هدست واقعیت مجازی پلی استیشن VR2 اوایل 2023 از راه می‌رسد.

اطلاعات موضوع

درباره موضوع در تاریخ, در دسته سایر کنسولها ایجاد شده و آغاز کننده آن Aliمی باشد و موضوع آن: هدست واقعیت مجازی پلی استیشن VR2 اوایل 2023 از راه می‌رسد. است. این موضوع تا کنون 222 بازدید کننده و, 0 پاسخ داشته و 1 بار پسندیده شده...
نام دسته سایر کنسولها
نام موضوع هدست واقعیت مجازی پلی استیشن VR2 اوایل 2023 از راه می‌رسد.
آغاز کننده موضوع Ali
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
پسندها
آخرین ارسال توسط Ali

Ali

مسئول نظارت بر محتوا
پرسنل مدیریت
ناظم انجمن
تاریخ ثبت‌نام
Jun 7, 2020
نوشته‌ها
900
پسندها
1,168
سن
33
محل سکونت
اصفهان
🔺سونی تایید کرد: هدست واقعیت مجازی پلی استیشن VR2 اوایل 2023 از راه می‌رسد.

برای دیدن تصاویر باید ثبت نام کنید

🔸 پس از مدت‌ها انتظار و انتشار گزارش‌ها و تصاویر، حالا #سونی رسما تایید کرده که هدست واقعیت مجازی مورد انتظار پلی استیشن VR2 یا PS VR2 اوایل سال آینده میلادی روانه بازار می‌شود. بنابراین چند ماه دیگر کاربران پلی استیشن 5 می‌توانند به هدست مخصوص این کنسول دسترسی پیدا کنند.

🔹 طراحی هدست واقعیت مجازی جدید سونی برای ما ناشناخته نیست چرا که ژاپنی‌ها چند ماه پیش تصاویری از آن منتشر کردند، البته هنوز اطلاعی از قیمت آن نداریم. با این وجود به گفته سونی این هدست به نمایشگرهایی با رزولوشن 4K و رفرش ریت 90 یا 120 هرتز مجهز می‌شود و همچنین زاویه دید 110 درجه دارد.

🔸 یکی از ویژگی‌های این هدست، رندرگیری Foveated است که تنها از بخش‌هایی از تصویر رندر می‌گیرد تا نسبت به سایر بخش‌ها شفاف‌تر باشند و کامپیوتر یا در حقیقت پلی استیشن 5 کار راحت‌تری پیش روی خودش داشته باشد. به گفته سونی، پلی استیشن VR2 با کابل USB -C به کنسول وصل می‌شود.
=============
#سونی #هدست_واقعیت_مجازی #پلی_استیشن #واقعیت_مجازی
 

  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SONIC
بالا